DA_Broschuere_2560x1280_DE.png

Broszura - DESIGN AHEAD

Zawiera nie tylko portfolio naszych produktów: Możesz spodziewać się inspirujących raportów dotyczących nieruchomości, ciekawych spostrzeżeń na temat projektów architektów i wielu innych tematów.

Dowiedz się więcej
header_image_gutmann_vrs.jpg

Wejdź do wirtualnego salonu wystawowego

Wirtualny salon firmy Gutmann oferuje interaktywne doświadczenie 3D, z którego można korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Obejrzyj produkty w wirtualnym środowisku i zapoznaj się z ich specyfikacjami technicznymi.

Mehr
AdobeStock_464993283.jpeg

GUTMANN jako zrównoważony partner

Jako międzynarodowy dostawca zaawansowanych rozwiązań okiennych, drzwiowych i fasadowych wykonanych z aluminium, ponosimy szczególną odpowiedzialność - za klientów, pracowników, społeczeństwo i środowisko.
Dlatego zadaliśmy sobie pytanie: Co GUTMANN może zrobić, aby w przyszłości świat nadal był wart życia?

Kliknij tutaj

Systemy do okien, drzwi i fasad

Produkty GUTMANN Bausysteme GmbH pokonują granice, zarówno pod względem technicznym, jak i architektonicznym. Tworzą zakres rozwiązań, które pozwalają producentom i architektom realizować nowe pomysły i wyznaczać nowe standardy. - Zrozumieć. Rozwiązać. Live.

Tutaj znajdziesz lokalizacje naszych spółek specjalizujących się w produkcji i sprzedaży rozwiązań systemowych do okien, drzwi i fasad.

Wejdź do wirtualnego showroomu

Wirtualny salon firmy Gutmann oferuje interaktywne doświadczenie 3D, z którego można korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Obejrzyj produkty w wirtualnym środowisku i zapoznaj się ze specyfikacjami technicznymi w zakresie izolacji termicznej i akustycznej, szczelności na wodę i powietrze oraz obciążenia wiatrem. Wirtualny salon wystawowy zapewnia natychmiastowy dostęp do naszych systemów w ponad 1000 kolorach RAL i teksturach, dzięki czemu można dokonać wyboru najbardziej odpowiedniego dla swoich wymagań.

Do wirtualnego salonu wystawowego

Nasze produkty

Szukasz informacji na temat konkretnego produktu? A może chcesz uzyskać ogólne informacje na temat produktów z działu Building Systems?

Do naszych produktów

Nasze referencje

Architektura rozwija się dzięki pomysłom. Systemy budowlane GUTMANN oferują możliwość zastosowania okien, drzwi i fasad zgodnie z koncepcją budynku. Niezależnie od tego, czy chodzi o użytek publiczny czy prywatny. Wspieranie Państwa kreatywności i poszukiwanie nietypowych rozwiązań jest dla nas szczególną motywacją. Jak żaden inny producent systemów, GUTMANN Bausysteme GmbH podkreśla modułowość, wszechstronność i możliwość łączenia swoich produktów. Przekonaj się sam.

Do naszych referencji

Kontaktformular
Newsletter Anmeldung
Kundenbereich/Log-In