Nadruk

GUTMANN Bausysteme GmbH
Nürnberger Straße 57
D - 91781 Weißenburg
T +49 (9141) 995 11 36
F +49 (9141) 995 11 37
info@gutmann.de


Siedziba: 91781 Weißenburg
Rejestr handlowy: Ansbach HRB 6621
Numer podatkowy: 203/127/90360
Numer VAT: DE 314 761 708

Dyrektorzy zarządzający: Arnd Brinkmann, Panagiotis Tzortzis

 

Zgłaszanie naruszeń, whistleblowing, ustawa o ochronie sygnalistów:

Nieprawidłowości lub naruszenia Kodeksu Postępowania, obowiązującego prawa, przepisów ustawowych lub zasad korporacyjnych nie są akceptowane przez spółki i podmioty Grupy GUTMANN.

GUTMANN Bausysteme GmbH ceni otwarte słowo. Czy możemy być jeszcze lepsi? Czy w naszej firmie istnieją warunki, które nie są optymalne? Wiedząc, że każdy może stale się doskonalić, czekamy na Państwa komentarze. W tym celu możesz skorzystać z naszego systemu zgłaszania nieprawidłowości zgodnego z DSGVO, anonimowo, jeśli chcesz. Możesz przesłać nam swoje wskazówki za pośrednictwemtego linku.

Będziemy ścigać, wyjaśniać i naprawiać wszystkie zgłoszone nieprawidłowości z należytą starannością. Możesz korzystać z tego portalu sprawozdawczego do przesyłania zgłoszeń i skarg zgodnie z ustawą o ochronie sygnalistów oraz ustawą o obowiązku zachowania ostrożności w łańcuchu dostaw (LkSG).

 

Nota prawna:

Wszystkie dane i informacje zawarte na stronach internetowych zostały przez nas starannie zbadane i sprawdzone. Odpowiedzialność za strony internetowe osób trzecich, do których odsyłamy za pomocą hiperłączy, ponoszą ich dostawcy. GUTMANN Bausysteme GmbH Weissenburg nie ponosi odpowiedzialności za treść takich stron internetowych osób trzecich.

Treść i struktura stron internetowych są chronione prawem autorskim. Powielanie informacji lub danych, w szczególności wykorzystywanie tekstów, części tekstów lub materiałów graficznych, wymaga wyraźnej zgody firmy GUTMANN Bausysteme GmbH, zgodnie z § 6 identyfikacji dostawcy TDG (ustawa o usługach telekomunikacyjnych).

 

Kredyty zdjęciowe (wykorzystane materiały zdjęciowe):

Imago - das Bild OHG, Olpe

Fotolia

iStockphoto LP

Adobe Stock

Zdjęcia obiektów: patrz referencje

 

Kontakt w przypadku pytań dotyczących naszej strony internetowej:

internet@gutmann.de

Kontaktformular
Newsletter Anmeldung
Kundenbereich/Log-In