Wejdź do wirtualnego showroomu

Wirtualny salon firmy Gutmann oferuje interaktywne doświadczenie 3D, z którego można korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Obejrzyj produkty w wirtualnym środowisku i zapoznaj się ze specyfikacjami technicznymi w zakresie izolacji termicznej i akustycznej, szczelności na wodę i powietrze oraz obciążenia wiatrem. Wirtualny salon wystawowy zapewnia natychmiastowy dostęp do naszych systemów w ponad 1000 kolorach RAL i teksturach, umożliwiając dokonanie najbardziej odpowiedniego wyboru dla swoich wymagań.

Poznaj wirtualny salon wystawowy

GUTMANN stworzył interaktywną platformę, która prezentuje nasze produkty w atrakcyjny i pouczający sposób. Wirtualny showroom to innowacyjne doświadczenie, które pozwala użytkownikom doświadczyć produktów i przestrzeni z wizualnie realistycznym odczuciem i zastosowaniem. Nasze systemy budowlane są prezentowane w różnych kolorach i teksturach z naszej szerokiej palety malowanej proszkowo i anodowanej.

Wirtualny showroom prezentuje aplikacje produktowe w widoku 360 stopni, aby zademonstrować ich funkcje w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Ta elastyczność i stała dostępność są obecnie koniecznością i gwarantują płynną i szybką eksplorację dzięki dynamicznym i interaktywnym rozszerzeniom. Ponadto dostępny jest czat na żywo, który zapewnia natychmiastową odpowiedź na zapytania, planowanie spotkań i terminów. Platforma cyfrowa GUTMANN zapewnia bezpieczne i wygodne środowisko z płynną interakcją dla szybkiej i efektywnej prezentacji produktów GUTMANN.

Twoje zapytanie

Potrzebujesz informacji o naszych produktach, pomocy w kwestiach technicznych lub planujesz projekt? Z przyjemnością Ci pomożemy.

Captcha image
Kontaktformular
Newsletter Anmeldung
Kundenbereich/Log-In