Perfekcja w pracy

Niezależnie od tego, czy chodzi o nowe budynki, renowację, energooszczędną modernizację czy ochronę antywłamaniową, zarówno w przypadku budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych - systemy konstrukcyjne GUTMANN do drzwi, okien i fasad ułatwiają pracę. Ich modułowe elementy i różnie zwymiarowane kontury profili można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb. Oferują wysoką jakość, najlepsze wykonanie i umożliwiają łączenie różnych materiałów: aluminium, tworzywa sztucznego lub brązu konstrukcyjnego. W ten sposób można bezproblemowo łączyć różne właściwości materiałów. Na etapie projektowania dostępna jest obszerna dokumentacja, którą oczywiście udostępnimy.

Skontaktuj się z nami

Wszechstronne w projektowaniu, wytrzymałe konstrukcyjnie: systemy aluminiowe

Aluminium jest wszechstronne, niezwykle lekkie, a przy tym niezniszczalne. Nic dziwnego, że aluminium jest w modzie, i to nie tylko w projektowaniu fasad. Systemy aluminiowe GUTMANN są izolowane termicznie i znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość i precyzja. Akcesoria i uszczelki są kompatybilne z całym asortymentem. Nasze powierzchnie aluminiowe mogą być wykończone w każdym możliwym kolorze.

Do naszych systemów aluminiowych

Łatwe w pielęgnacji, łatwe w obsłudze: systemy plastikowo-aluminiowe

Plastik waży niewiele, jest łatwy w czyszczeniu, a jednocześnie może być barwiony we wszystkich wariantach. Dostępne są wszystkie kolory RAL, NCS, dekoracyjne i specjalne. Dzięki systemowi plastikowo-aluminiowemu DECCO łączymy te zalety z naszymi właściwościami aluminium. Jednocześnie, dzięki dobrze przemyślanej technologii montażu, oferują one niski nakład pracy przy instalacji.

Do naszych systemów plastikowo-aluminiowych

Ochrona na zewnątrz, przytulność wewnątrz: systemy drewniano-aluminiowe

Nasze systemy drewniano-aluminiowe łączą w sobie wysoką izolacyjność termiczną drewna i odporność aluminium na warunki atmosferyczne. Przekonująca kombinacja, która trwa długo, oszczędza koszty i zapewnia jakość życia: na przykład aluminium na zewnątrz zapewnia doskonałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi, a drewniane powierzchnie wewnątrz zapewniają komfortową atmosferę: To, co wydaje się dużym wysiłkiem konstrukcyjnym i montażowym, dzięki systemom drewniano-aluminiowym GUTMANN jest realizowane w mgnieniu oka.

Nasze systemy drewniano-aluminiowe

Atrakcyjny wizualnie, doskonale chroniący: brąz architektoniczny

Brąz architektoniczny GUTMANN nadaje się do indywidualnych akcentów na budynkach. Ten miedziany metal nadaje nowoczesnym budynkom niezwykłą estetykę. W przeciwieństwie do innych materiałów, brąz architektoniczny nie wymaga konserwacji i jest niewrażliwy na działanie czynników atmosferycznych i środowiskowych. Bazując na naszych systemach drewniano-aluminiowych GUTMANN, możemy na życzenie dostarczyć wszystkie profile z tego specjalnego materiału. Profile z brązu mają właściwości porównywalne do aluminium. Wydłużenie przy wahaniach temperatury jest nieco niższe, a wytrzymałość nieco wyższa.

Do naszych architektonicznych systemów z brązu

Akcesoria systemowe

To na nich spoczywa ciężar funkcjonalności: parapety i progi drzwiowe. Niemniej jednak nie trzeba całkowicie rezygnować ze swoich pomysłów projektowych, jeśli chodzi o okucia budowlane. Rozwiązania GUTMANN estetycznie wkomponowują się w estetykę budynku i spełniają wszystkie ważne zadania między ochroną przed warunkami atmosferycznymi, izolacją termiczną i bezpieczeństwem dzięki wysokiej jakości doborowi i obróbce materiałów.

Do naszych akcesoriów systemowych

Kontaktformular
Newsletter Anmeldung
Kundenbereich/Log-In