Twój biznes w centrum uwagi

GUTMANN Bausysteme GmbH to partner, który oprócz bogatego portfolio produktów wysokiej jakości, bezpłatnie udostępnia niezbędne kompetencje, aby służyć klientom doświadczonym doradztwem. Niezależnie od tego, czy chodzi o ochronę antywłamaniową, izolację termiczną, estetyczną modernizację własnego domu czy rozwiązania opakowaniowe dla dużych klientów - nie tylko dostarczamy dokumenty sprzedażowe dostosowane do grupy docelowej, instrukcje przetwarzania dla laików i certyfikaty testowe, ale także dostosowujemy nasze rozmiary opakowań całkowicie do Twoich potrzeb.

Przekonać jakością

Systemy okienne, drzwiowe i fasadowe GUTMANN przekonują swoją trwałością i jakością. Oferują swoim klientom gwarantowaną odporność na ciepło, zimno, promieniowanie UV i wilgoć. Jednocześnie systemy te przekonują przemyślaną modułowością, dzięki której nawet amatorzy stają się profesjonalnymi rzemieślnikami. Dzięki dużej różnorodności łączonych materiałów, systemów i akcesoriów, otrzymują oni wszystko z jednego źródła.

Do naszych produktów

Do naszych referencji

Informuj za pomocą systemu

Każda grupa docelowa, każde medium wymaga specjalnego podejścia. Czysta dokumentacja produktu w ramach zarządzania informacją wspieranego przez IT (PIM) zazwyczaj nie wystarcza. Nasze zoptymalizowane marketingowo materiały sprzedażowe są dostosowane do bardzo różnych obszarów zastosowań i obejmują szkolenia pracowników, a także bezpośrednie podejście do klienta w obszarze online lub offline.

Wynik z serwisem

Nasze systemy budowlane mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb i udoskonalone optycznie. Oferujemy tę usługę również w przypadku małych zamówień. Nasi doradcy chętnie pomogą w przypadku skomplikowanych zapytań dotyczących wykonalności nietypowych życzeń klientów. W bezpośrednim kontakcie telefonicznym odpowiedzą na pytania i zadbają o szybką realizację. Nawet w przypadku standardowych zamówień koordynujemy nasze dostawy z terminami klientów. Zmniejsza to zapasy i zapewnia maksymalną dostępność.

Skontaktuj się z nami

Kontaktformular
Newsletter Anmeldung
Kundenbereich/Log-In